happy band kielce zespol
Zespół

Happy Band


Kasia - wokal

Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Uważa, że muzyka jest najlepszym językiem, którym rozmawiają ludzie na całym świecie. To także niezwykły klucz do poruszenia ludzkich serc. Pasją Kasi jest śpiew i robi to od kiedy pamięta. Wokal to dla niej sposób na wyrażenie siebie, przekazanie uczuć i emocji. Kasia jest zespołowym "rodzynkiem". Dzięki swojemu wrodzonemu urokowi i sympatycznemu obejściu, jedna serca publiczności.

Mateusz - klawisze, saksofon, wokal

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat. Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia. W zespole śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych, a także na saksofonie. Największą karą dla Mateusza są przerwy między muzycznymi blokami, bo ciężko mu usiedzieć na miejscu. Człowiek pełen optymizmu, kochający muzykę, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru.

Mateusz - gitara, wokal

Gitarzysta pełen pasji. W struny potrafi uderzyć zawsze i wszędzie. Zachwyca swoimi umiejętnościami, jego zgrabne solówki są uwielbiane przez publiczność. Zespołowy optymista. Czarowanie stylem i porządną dawką dobrego humoru to jego specjalność.

Przemek - bass

Gra na basie, pasję odziedziczył po swoim ojcu. Już w podstawówce zamiast ganiać za piłką wolał siedzieć w domowym zaciszu i ćwiczyć na swoim ulubionym instrumencie. Nieustannie szlifuje warsztat, co przynosi rewelacyjne rezultaty. Zdolny i utalentowany, uwielbiany za swój profesjonalizm i pełne zaangażowania podejście do muzyki.

Paweł - instrumenty perkusyjne, wodzirej

Perkusista i wodzirej. Biesiaduje po weselach od 15-tego roku życia. Pasję i talent odziedziczył najprawdpodobniej po ojcu, który także grał w zespole. Paweł na co dzień pracuje jako masażysta i fizjoterapeuta. Koi ból, wycisza i uspokaja, a na weselu wręcz przeciwnie - podkręca atmosferę do czerwoności. Ma świetne poczucie humoru, którym potrafi rozładować każdą napiętą atmosferę. Goście go uwielbiają, bo potrafi bawić, jak nikt inny.

Happy Band poleca FF Studio Magdalena Kordowska Fotografie