happy band kielce zespol
Dekoracje światłem

Dekoracje światłem Kielce - Oświetlenie na Twoje wesele!

Oferta kierowana zarówno dla klientów zespołu Happy Band jak i osób niezainteresowanych jego usługami.

DEKORACJE ŚWIATŁEM

Happy Band to również zespół młodych realizatorów świadczących usługi w zakresie dekoracji światłem oraz oświetlenia scenicznego. Oferowane przez nas usługi to nowoczesna, z każdym dniem coraz popularniejsza forma dekoracji wszelkich wydarzeń i uroczystości.

Aranżujemy wnętrza budynków tak, aby wydobyć z nich maksimum piękna i nadać niepowtarzalny charakter. Poprzez użycie odpowiednich proporcji, a także dopasowanie kolorystyki wytwarzamy niecodzienny klimat, który na długo zostanie zapamiętany przez Waszych Gości.

Obecnie światła to must-have każdej doskonałej uroczystości weselnej. Efekty, jakie gwarantują, robią niesamowite wrażenie, co więcej zapewniają jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę.
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, a nasze projekty wcześniej są konsultowane z klientami, aby efekt był w pełni satysfakcjonujący. Służymy fachową pomocą i naszym doświadczeniem w wyborze najlepszej aranżacji, zwracając uwagę na wystrój sali, klimat imprezy, a także Wasze upodobania.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i przemyślanym projektom, obsługiwane przez nas uroczystości mają oryginalne tło pozwalające stworzyć profesjonalne fotoreportaże i filmy.

PAKIET I

Podświetlenie architektoniczne wnętrza budynku (ścian, filarów, okiennic itp.) na dowolnie wybraną kombinację kolorów. Dobór i ilość urządzeń dobierana jest optymalnie do uzyskania jak najciekawszej aranżacji.

PAKIET II

Dynamiczne oświetlenie parkietu, w skład którego wchodzą ruchome głowice i reflektory podwieszone na rampie oświetleniowej. Poruszające się strumienie świetlne w towarzystwie lekkiej mgiełki podkreślają klimat całej uroczystości. Możliwości efektów świetlnych są ogromne - dopasowujemy je do muzyki, ale też wyjątkowych momentów.

PAKIET FULL

Jest to oświetlenie dekoracyjne sali opisane w Pakiecie I wraz z inteligentnym oświetleniem parkietu sterowanym na żywo opisanym w Pakiecie II.

Każdy z pakietów można dodatkowo rozszerzyć o podświetlany napis LOVE oraz 'Taniec w chmurach', czyli ciężki dym podczas Pierwszego Tańca.


Namiastkę możliwości PAKIETU II można zobaczyć na poniższych filmikach:

Chcesz wiedzieć więcej? ZADZWOŃ!
tel. 531 388 113


Happy Band poleca FF Studio Magdalena Kordowska Fotografie