happy band kielce zespol
Dekoracje światłem

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, drogą mailową lub przez facebook'a.

OPRAWA MUZYCZNA WESEL

Zespól muzyczny Happy Band zapewnia profesjonalna obsluge kazdej imprezy okolicznosciowej ze szczególnym uwzglednieniem wesel. Z nami moga byc Panstwo spokojni o wlasciwy przebieg calej uroczystosci.

Repertuar dostosowujemy idealnie do potrzeb i oczekiwan gosci.

Nasza baza jest bardzo obszerna, stale wzbogacana o nowe przeboje. Repertuar jest na tyle szeroki, ze bez obaw mozemy poprowadzic dwudniowa impreze. Gramy zarówno stare, dobrze znane przeboje, jak i wspólczesne, gorace hity. Jestesmy wykonawcami kazdego rodzaju muzyki w róznych jezykach. Nasz repertuar trafia do wszystkich pokolen. Uwzgledniamy Panstwa propozycje i zyczenia. Gramy utwory, bez których nie wyobrazaja sobie Panstwo swojego wesela. Bardzo szczególowo omawiamy przebieg imprezy i starannie przygotowujemy sie do kazdego wystepu.

Z Mloda Para rozmawiamy wczesniej o propozycjach na Pierwszy Taniec, ewentualnych podziekowaniach dla Rodziców, a takze wyprowadzeniu z domów.

Oczepiny dostosowujemy scisle do Panstwa oczekiwan. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale jestesmy otwarci na wszelakie nowosci i ciekawe pomysly. Na zyczenie wychodzimy za stoly z ludowymi przyspiewkami. Zdobyte doswiadczenie w prowadzeniu wesel na obszarze naszego kraju pozwala nam dostosowac sie do róznych zwyczajów regionalnych.

Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe miedzy blokami muzycznymi. W przerwach serwujemy muzyke z odtwarzacza multimedialnego.

DEKORACJE ŚWIATŁEM

Oferta kierowana zarówno dla klientów zespołu Happy Band jak i osób niezainteresowanych jego usługami.

Happy Band to również zespół młodych realizatorów świadczących usługi w zakresie dekoracji światłem oraz oświetlenia scenicznego. Oferowane przez nas usługi to nowoczesna, z każdym dniem coraz popularniejsza forma dekoracji wszelkich wydarzeń i uroczystości.

Aranżujemy wnętrza budynków tak, aby wydobyć z nich maksimum piękna i nadać niepowtarzalny charakter. Poprzez użycie odpowiednich proporcji, a także dopasowanie kolorystyki wytwarzamy niecodzienny klimat, który na długo zostanie zapamiętany przez Waszych Gości.

Obecnie światła to must-have każdej doskonałej uroczystości weselnej. Efekty, jakie gwarantują, robią niesamowite wrażenie, co więcej zapewniają jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę.
Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, a nasze projekty wcześniej są konsultowane z klientami, aby efekt był w pełni satysfakcjonujący. Służymy fachową pomocą i naszym doświadczeniem w wyborze najlepszej aranżacji, zwracając uwagę na wystrój sali, klimat imprezy, a także Wasze upodobania.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i przemyślanym projektom, obsługiwane przez nas uroczystości mają oryginalne tło pozwalające stworzyć profesjonalne fotoreportaże i filmy.

W naszej ofercie posiadamy równiez podświetlany napis LOVE oraz 'Taniec w chmurach', czyli ciężki dym podczas Pierwszego Tańca.

Chcesz wiedzieć więcej? ZADZWOŃ!
tel. 531 388 113


Happy Band poleca FF Studio Magdalena Kordowska Fotografie