happy band kielce zespol
Oprawa muzyczna ślubów i wesel

Nasza oferta


OPRAWA MUZYCZNA WESEL

Zespół muzyczny Happy Band zapewnia profesjonalną obsługę każdej imprezy okolicznościowej ze szczególnym uwzględnieniem wesel. Z nami mogą być Państwo spokojni o właściwy przebieg całej uroczystości.

Repertuar dostosowujemy idealnie do potrzeb i oczekiwań gości.

Nasza baza jest bardzo obszerna, stale wzbogacana o nowe przeboje. Repertuar jest na tyle szeroki, że bez obaw możemy poprowadzić dwudniową imprezę. Gramy zarówno stare, dobrze znane przeboje, jak i współczesne, gorące hity. Jesteśmy wykonawcami każdego rodzaju muzyki w różnych językach. Nasz repertuar trafia do wszystkich pokoleń. Uwzględniamy Państwa propozycje i życzenia. Gramy utwory, bez których nie wyobrażają sobie Państwo swojego wesela. Bardzo szczegółowo omawiamy przebieg imprezy i starannie przygotowujemy się do każdego występu.

Z Młodą Parą rozmawiamy wcześniej o propozycjach na Pierwszy Taniec, ewentualnych podziękowaniach dla Rodziców, a także wyprowadzeniu z domów.

Oczepiny dostosowujemy ściśle do Państwa oczekiwań. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale jesteśmy otwarci na wszelakie nowości i ciekawe pomysły. Na życzenie wychodzimy za stoły z ludowymi przyśpiewkami. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu wesel na obszarze naszego kraju pozwala nam dostosować się do różnych zwyczajów regionalnych.

Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe między blokami muzycznymi. W przerwach serwujemy muzykę z odtwarzacza multimedialnego.

Gwarancja udanej zabawy to zespół Happy Band!


OPRAWA MUZYCZNA Ślubów

Nic tak nie podkreśli podniosłej chwili jak właściwie dopasowana muzyka, ale też właściwi... ludzie. Nasz gitarzysta wraz z solistką Kasią to sprawdzony duet na uroczystość ślubną. Zachwycają i wzruszają, bo przeżywają ten wyjątkowy moment razem z Wami.

Zawsze wcześniej przygotowują się do tej niepowtarzalnej chwili, kontaktują się z organistą, a pieśni dostosowują do oczekiwań Pary Młodej. W swoim repertuarze mają już wiele pięknych i sprawdzonych melodii, których tytuły mogą przesłać zarówno drogą mailową, jak i na facebooku - jak Wam wygodniej. Oczywiście, indywidualne życzenia i wybrane pieśni - wszystko do ustalenia, byle z wyprzedzeniem.


Happy Band poleca FF Studio Magdalena Kordowska Fotografie